• EN
    • Diese Seite nicht vorhanden auf Deutsch
    • This page is not available in Čeština

Aktualność

  • /A

09.11.2018

InVento - produkt innowacyjnej technologii

W dzisiejszych czasach wysoka jakość i wydajność produktu to jedne z kluczowych parametrów decydujących o jego wyborze. Podążając za tymi trendami portfolio naszych produktów Synthos EPS, przeznaczonych na rynek budowlany, powiększa się o wyczekiwaną, całkowicie nową rodzinę produktów - InVento. Ten najnowszy produkt stworzony został w oparciu o wieloletnie doświadczenie oraz innowacyjną myśl technologiczną Synthos S.A.

InVento, z niskim współczynnikiem λ o wartości poniżej 0,030 W/m·K, jest jednym z najlepszych dostępnych na rynku materiałów dla konwerterów i użytkowników końcowych EPS. Już od momentu jego inauguracji rynkowej cieszy się uznaniem konwerterów, dzięki wyjątkowo dobrej przetwarzalności. Jego użytkownicy zwracają tez uwagę na powtarzalność parametrów, która daje gwarancję jakości dostarczanego surowca.

Najlepsze na rynku właściwości produktów InVento dają możliwość wytwarzania produktów termoizolacyjnych, charakteryzujących się wysoką izolacyjnością ciepłą oraz wyśmienitymi parametrami wytrzymałościowymi, które są stabilne w całym cyklu eksploatacji. Jego pozostałe charakterystyki pozwalają na wytwarzanie materiałów znakomicie dopasowanych do różnych aplikacji.

Produkty powstałe na bazie InVento, zwiększają efektywność energetyczną budynków, co przyczynia się do znacznych oszczędności finansowych i energetycznych, a także znacząco redukuje negatywny wpływ na środowisko, tak ważnego w dobie nowoczesnego budownictwa niskoenergetycznego.  

Produkty InVento dostępne są obecnie wyłącznie na wybranych rynkach. Szczegółowe informacje o jego dostępności można uzyskać u przedstawicieli Synthos EPS.

© 2017 Synthos. All rights reserved.