• EN
    • Diese Seite nicht vorhanden auf Deutsch
    • This page is not available in Čeština

Aktualność

  • /A

06.06.2017

EPS Silver rusza na podbój rynku izolacyjnego

Od maja 2017 roku firma Synthos S.A. oferuje nowy produkt: EPS Silver SFG. Ten nowoczesny materiał dedykowany jest dla rynku termoizolacyjnego i uzupełnia ofertę szybko rozwijającego się rynku styropianów szarych.

Synthos EPS Silver z niskim współczynnikiem λ o wartości poniżej 0,030 W/m·K jest jednym z najlepszych dostępnych na rynku materiałów dla konwerterów i użytkowników końcowych EPS.

EPS Silver produkowany jest na bazie naturalnie występującego w przyrodzie grafitu. Z dużym sukcesem został przyjęty przez odbiorów, którzy doceniają go głównie za bardzo dobre parametry przetwórcze a produkowane z niego materiały izolacyjne cechują doskonały współczynnik przewodzenia ciepła oraz wyjątkowo dobre parametry wytrzymałościowe.

EPS Silver został doceniony przez producentów, którzy przywiązują duża wagę do pełnej powtarzalności w zakresie jakości materiałów oraz ich dostępności mającej znaczenie w świetle stale zwiększającego się zapotrzebowania na materiały tej klasy.

EPS Silver jest nie tylko odpowiedzią na wciąż rosnące wymagania prawne, dotyczące zwiększenia termoizolacyjności obiektów, ale również na Ekoodpowiedzialność firmy Synthos S.A. mającej na uwadze zmniejszenie emisji CO2 do atmosfery.

© 2017 Synthos. All rights reserved.